You are currently viewing Suszarki do włosów i lusterka – praktyczne rozwiązania

Suszarki do włosów i lusterka – praktyczne rozwiązania

Spróbujmy wyobrazić sobie pakowanie walizki na idealne wakacje lub torby sportowej z przeznaczeniem na basen lub siłownię. Chcemy zabrać jak najmniej rzeczy, żeby było nam wygodnie, a zarazem praktycznie. Jak tego dokonać?

W tym pomoże nam świadomość właścicieli obiektów hotelowych, sportowych i SPA. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości i klientów, decydują się na wyposażanie miejsc w odpowiednie sprzęty ułatwiające korzystanie z zaplecza. Do takich urządzeń z pewnością należą suszarki do włosów oraz lusterka, które niezbędne są przy pielęgnacji po trudnym treningu lub długim dniu w pracy.

Lusterka oraz naścienne suszarki są dzisiaj standardowym elementem wyposażenia, instaluje się je również w pensjonatach, klubach fitness czy klubach zabaw dla dzieci. Główną cechą sprzętów jest praktyczność i komfort użytkowania, ponadto są absolutnie bezpieczne i niezwykle poręczne.

Dobra suszarka jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, np. wysokiej wilgotności powietrza oraz na korozję. Powinna mieć także możliwość regulowania temperatury. Ponadto, suszarki łazienkowe są bardzo proste w montażu i zapewniają stabilność użytkowania.

Solidne wykonanie i przyzwoity design to integralne części suszarek do włosów. Stosunkowo duża moc urządzeń pomaga na ich poprawne funkcjonowanie i zapobiega kolejkom w obiektach wyposażonych w sprzęty.

Lusterka i suszarki produkowane są w różnych kształtach, wykonawcy zwracają szczególną uwagę na zapotrzebowanie klienta, zatem każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie model, znacznie zwiększający funkcjonalność działania.

Należy pamiętać, że obecność tego typu urządzeń w obiektach noclegowych i sportowych jest dzisiaj nieodzowna, a jej brak jest niedopuszczalny.

Suszarka do hotelu – jak wybrać najlepszą?

Suszarka do włosów hotelowa jest nieodzownym elementem miejsc, w których potencjalny klient będzie dbać o swój wygląd. Z chęci uzyskania efektu pełnego profesjonalizmu oraz dobrych opinii odwiedzających gości powinna znaleźć się obowiązkowo w obiekcie noclegowym. Jednak wybór jest tak ogromny, że wymaga dokonania szczegółowej selekcji. Powstają nowe marki, funkcje, co rusz dodawane są różne dodatki. Na co głównie zwrócić uwagę, żeby być zadowolonym z zakupu, a gość odczuwał komfort? Są stałe wytyczne, których warto się trzymać i ich przestrzegać, a dzięki temu zakup będzie w pełni świadomy.

1. Moc

Najważniejszą funkcją, wpływającą na wygodę użytkowania jest moc. Odpowiada ona za ilość oraz szybkość wyrzutu powietrza z kanału nadmuchu. Suszarka hotelowa optymalnie powinna zawierać 1200 watów. Dzięki temu włosy w znaczącym tempie znowu wrócą do suchego stanu, bez czasochłonnego suszenia.

2. Rodzaje nawiewu

Ile gustów, tyle funkcji. Ważne jest, żeby zachować minimum 2 z nich, czyli zimny i ciepły nawiew. Klient sam dobierze sobie odpowiedni. Dodatkowo warto przypomnieć, że ciepłe powietrze przyspiesza suszenie, a zimne w końcowym etapie eliminuje efekt puszenia.

3. Jony

Odpowiadają za poziom przesuszenia i puszenia włosów. Profesjonalna suszarka hotelowa powinna zawierać w sobie ujemne jony, które będą usuwać powyższe czynniki, więc zachowa to równowagę wewnątrz włosa.

4. Dodatki

Warto wspomnieć o dodatkach, które dołączone są do suszarek hotelowych. Są to między innymi różne końcówki jak np. dyfuzor. Pomaga on z włosami kręconymi, które nie zniosą bezpośredniego nadmuchu.

5. Automatyka

Automatyczne włącznie, gdy zostanie podniesiona słuchawka, czy wyłącznie, gdy wróci na swoje miejsce, poprawi funkcjonalność i suszarka do włosów hotelowa będzie łatwa w obsłudze.

6. Uchwyt

Suszarka do hotelu powinna zostać tak stworzona, żeby jej wygląd był przyjemny dla oka, ale także lekka i z ergonomicznym uchwytem, który nie będzie nazbyt męczył dłoni.