You are currently viewing Wyposażenie pomieszczeń socjalnych – Komory gospodarcze ze stali nierdzewnej od Akcjum.pl

Wyposażenie pomieszczeń socjalnych – Komory gospodarcze ze stali nierdzewnej od Akcjum.pl

Komory gospodarcze nazywane również zlewami do użytku komercyjnego wykonane ze stali nierdzewnej posiadamy w swojej ofercie dla wyposażenia miejsc socjalnych w budynkach publicznych. W zależności od zastosowania możemy zaoferować komory do zawieszenia na ścianie oraz jako wolnostojące. Wszelkiego rodzaju pomieszczenia typu laboratoria, placówki medyczne, hotelowe lub inne pomieszczenia komercyjne powinny być wyposażone w higieniczne i trwałe rozwiązania do mycia. Wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej klasy 304, lub 316, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej Akcjum są trwałe, łatwe w utrzymaniu i nadają się do różnych zastosowań.

Komercyjne zastosowanie zlewów gospodarczych wykonanych ze stali nierdzewnej

Zarówno komory gospodarcze, jak i zlewy komercyjne wykonane są ze stali najwyższej jakości zgodnie z polskimi normami i standardami branżowymi. Świetnie sprawdzają się i są wykorzystywane w celach użytkowych w służbie zdrowia, laboratoriach, hotelarstwie, szkołach i innych tego typu miejscach komercyjnych.

Zlewy gospodarcze w kuchniach komercyjnych

W kuchniach wykorzystywanych do celów komercyjnych np. restauracjach, kawiarniach i hotelach, komory często używane są jako pomocnicze wyposażenie kuchni służące do pomocy w utrzymaniu czystości samego pomieszczenia, jak i wyposażenia gastronomicznego. Miejsca do mycia w tych pomieszczeniach powinny być praktyczne i niezawodne, a także łatwe do utrzymania w czystości.

Zlewy gospodarcze ze stali nierdzewnej charakteryzują się tym, że są dość nieporowate i nie pękają ani nie zużywają się łatwo. Zlewozmywaki, które są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i wykonane z grubej i dobrej jakości stali 304, są zaprojektowane tak, aby wytrzymać częste eksploatowanie urządzenia. Oprócz wytrzymałości i trwałości zlewozmywaki ze stali nierdzewnej ułatwiają również utrzymanie maksymalnej higieny przy minimalnym wysiłku.

Komory gospodarcze od Akcjum oferowane do użytku komercyjnego są specjalnie skonstruowane, aby wytrzymać ekstremalne warunki eksploatacyjne przez długi czas. Na przykład nasz Zlew gospodarczy MAXI ścienny ze stali nierdzewnej 640×540 AKC232023 jest wytwarzany z grubej stali nierdzewnej 304 o grubości 0,9 mm i jest dostarczany wraz z syfonem i odpływem o średnicy 1 ½’. Zawiera jedną dużą komorę w rozmiarze 590 × 490 mm o głębokości 300 mm i idealnie sprawdza się komercyjnych kuchniach, stołówkach i innych projektach hotelarskich. Na życzenie możemy dostosować zlew w wersji stojącej. Zalecany montaż od podłogi do górnej krawędzi 650 mm.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej do pralni i pomieszczeń sprzątających

Akcjum oferuje gamę zlewozmywaków ze stali nierdzewnej w wersji stojącej oraz do powieszenia na ścianie, które są specjalnie zaprojektowane do użytku w pralniach i pomieszczeniach czystszych. Te zlewozmywaki są solidne i wytrzymałe, są w stanie wytrzymać znaczne zużycie.

Wśród asortymentu znajduje się niezwykle wytrzymały Zlew gospodarczy ścienny ze stali nierdzewnej 565×405 LOG234005, który dostarczany jest wraz z osłoną ściany przed nadmiernymi zabrudzeniami. Wyjątkowa duża komora wewnątrz o wymiarach  516 x gł. 357 x i głębokości 170 mm. Zlew może być dostarczony opcjonalnie wraz z armaturą wychodzącą ze ściany dostosowaną do potrzeb użytkownika. Szeroka komora zlewu wyposażona jest dodatkowo w ruszt. Duży zlew gospodarczy z ruchomym rusztem ze stali nierdzewnej zaprojektowany został przez wyspecjalizowanych architektów i idealnie sprawdza się w pomieszczeniach socjalnych i sprzątających w obiektach komercyjnych. Przyjazny dla utrzymania porządku oraz łatwy do mycia i czyszczenia.

Komory gospodarcze ze stali dla laboratoriów i szkół

Solidne i łatwe w utrzymaniu zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są często używane w laboratoriach i szkołach. Zlewozmywaki te są nie tylko higieniczne i łatwe do czyszczenia, ale ich odporność na korozję, ogień i ciepło sprawia, że ​​jest to odpowiednia opcja dla środowisk, w których może być narażony na działanie agresywnych chemikaliów. Szczególnie polecane komory gospodarcze dla tego typu miejsc powinny być wykonane ze stali kwasoodpornej AISI 316.

Jaki rodzaj zlewu-komory gospodarczej wybrać ?

Komercyjne zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są dostępne w wielu opcjach, w tym podwieszane na ścianę oraz wolnostojące z płytkimi lub głębokimi komorami.

Wybór odpowiedniego zlewozmywaka zależy od wielu czynników, które obejmują, ale niekoniecznie muszą ograniczać się do wielkości przestrzeni, częstotliwości użytkowania, liczby użytkowników oraz celu użytkowania.

Ogólnie rzecz biorąc, większe przestrzenie lub wielu użytkowników skorzysta z większego, wielokomorowego zlewu, podczas gdy mniejsze zlewy lepiej pasują do kompaktowych obszarów. Jednak zawsze są wyjątki od reguły.