You are currently viewing Witamy na naszym blogu

Witamy na naszym blogu

Miło nam poinformować, że dziś nastąpił dzień, w którym rozszerzamy naszą działalność o firmowego bloga. Decyzja o jego stworzeniu zapadła z myślą o Was. Jako że chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, zadaniem naszych publikacji będzie dostarczenie informacji, które trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. W naszych artykułach rozszerzymy Waszą wiedzę i przekażemy nieco ciekawostek z naszej branży.

 

Czym się zajmujemy ?

Gwoli wstępu warto wspomnieć czym dokładnie zajmujemy się w Akcjum. Przede wszystkim nasza firma kompleksowo zajmuje się wyposażaniem łazienek publicznych, w tym hotelowych czy basenowych. Ponadto, specjalizujemy się w przystosowywaniu łazienek dla potrzeb osób niepełnosprawnych – w tym obszarze zajmujemy się instalacją urządzeń sanitarnych, uchwytów czy akcesoriów dedykowanych specjalnie dla osób, których sprawność fizyczna jest w pewien sposób ograniczona. W naszym asortymencie znaleźć można wanny oraz prysznice dla niepełnosprawnych, brodziki, poręcze czy siedziska dla niepełnosprawnych.

 

 

Jako firma kompletna, zajmujemy się również oporęczowaniem korytarzy, przejść czy schodów — wykonujemy balustrady zarówno proste, jak i skośnych, w tym te ze stali nierdzewnej. Możemy Państwu również zaoferować ścianki sanitarne wykonane z płyt HLP lub tańszych – laminowanych. Dodatkowo w ofercie proponujemy usługi wyposażenia specjalistycznych pomieszczeń sanitarnych — m.in. przemysłowych, gastronomicznych, branży spożywczej czy służby zdrowia, w tym wyposażaniem w urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji o szerokim zastosowaniu.

 

 

 

 

Oferta Akcjum to usługi kompleksowe — nieodpłatne konsultacje projektowo-techniczne oraz dostawę na miejsce realizacji. Ponadto, na specjalne życzenie dokonujemy robót montażowych. Oczywiście każda nasza realizacja objęta jest gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Jednak wysoki standard naszych produktów gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, a tematyka nie jest Ci obca, zajrzyj, przeczytaj, skomentuj, zaproponuj zmiany i rozwijaj się razem z nami. Zaufaj specjalistom z Akcjum, bo stoi za nami wieloletnie doświadczenie i dziesiątki realizacji i setki zadowolonych klientów.

Pozdrawiamy, Akcjum.pl