You are currently viewing Krzesełko składane dla osoby niepełnosprawnej pod prysznic

Krzesełko składane dla osoby niepełnosprawnej pod prysznic

Dobór właściwego siedziska, krzesełka do kabiny bezprogowej dla osoby niepełnosprawnej

Poszukujesz krzesełka do kabiny dla osoby niepełnosprawnej o szczególnych właściwościach użytkowych. Krzesełko może być zamontowane do ściany na brodziku bezprogowym lub posadzce.
Zapraszam do zapoznania się z ciekawym rozwiązaniem krzesełka, które jest uniwersalne pod różnymi względami. Uniwersalność krzesełka polega na tym, iż jest montowane do ściany w trzech punktach, posiada solidną stalowa ramę pomalowaną proszkowo w kolorze białym. Siedzisko krzesełka oraz podparcie wykonane są z szarego polipropylenu, przyjemnego w kontakcie oraz posiadającego właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo siedzisko wyposażone jest w składane podłokietniki zakończone szarym antypoślizgowym polipropylenem ułatwiającym pochwyt, a także podparcie łokciem. W przypadku obawy o wagę użytkownika siedzisko posiada dodatkowo dwie regulowane składane nóżki zakończone gumowymi antypoślizgowymi gumami. Nóżki siedziska pełnią funkcję dodatkowego podparcia przyczyniając się tym samym do poprawy stabilności i bezpieczeństwa. W zależności od jakości ściany, do której mocujemy siedzisko może być używane wraz z nóżkami lub bez.
Prezentowane rozwiązanie w zakresie przystosowania strefy kąpielowej łazienki dla osoby niepełnosprawnej stanowi znakomite rozwiązanie szczególnie dla starszych osób, uchylne podłokietniki ułatwią wstanie, uniemożliwią przechylenie i upadek.

Przyjemne w dotyku podparcie siedziska zapewnia wygodne oparcie się chroniąc tym samym przed bezpośrednim kontaktem ze ścianą.
Maksymalne obciążenie siedziska wykorzystywanego z nóżkami może sięgać nawet 170 kg bez nóżek do 120 kg . Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.