You are currently viewing Specjaliści w projektowaniu i produkcji zintegrowanych rozwiązań kąpieli dla środowisk opieki

Specjaliści w projektowaniu i produkcji zintegrowanych rozwiązań kąpieli dla środowisk opieki

Nasi specjaliści z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie zintegrowanych rozwiązań wspomagających kąpiel osób niepełnosprawnych oraz osób starszych oferują kompleksowe systemy wanien unoszonych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikalne produkty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkownikom.
Szeroka gama wanien wspomagających kąpiel oferuje różne poziomy dbałości o maksymalną wszechstronność. Wszystkie wanny zostały zaprojektowane z myślą o klientach wymagających mobilności przy minimalnej pomocy osób trzecich. Rozróżniamy wanny unoszone ze zintegrowanym podnośnikiem przeznaczone dla klientów wymagających pełnej pomocy lub specjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Tego typu rozwiązania wanien znajdują głównie zastosowanie w łaźniach kąpielowych domów seniora, domach opieki społecznej, a także w służbie zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie nadrzędnym jest komfort i bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych, oraz ich opiekunów.
Uniwersalną propozycją szczególnie dla domów seniora i wszelkiego rodzaju domów opieki będzie wanna zapewniająca zintegrowane rozwiązanie kąpieli oraz transferu.

Podnośnik przywannowy elektryczny AUTOLIFT ELECTRIC CLASIC TRANSFER

Zintegrowany wózek transferowy

Zaprojektowany oraz budowany w wannę podnośnik wannowy zapewnia płynny, oraz niezawodny transfer do wanny z korzystaniem zintegrowanego odłączanego siedziska zaprojektowanego specjalnie z myślą o opiekunie i użytkowniku.
Zintegrowane siedzenie z podnośnikiem nadaje się do praktycznego i higienicznego użytkowania, a łatwe przeniesienie uchwytów bocznych siedziska sprawia, że manewrowanie i obsługa są łatwe i bezpieczne. Prosta obsługa pozwala opiekunowi skupić się całkowicie na komforcie i bezpieczeństwie kąpiących.

Wanna z podnośnikiem 1500x700x630 OLYMPUS AKCOP157

Zintegrowany podnośnik wannowy

Zaprojektowany oraz budowany w wannę podnośnik wannowy zapewnia płynny, oraz niezawodny transfer do wanny z korzystaniem zintegrowanego odłączanego siedziska zaprojektowanego specjalnie z myślą o opiekunie i użytkowniku. Zintegrowane siedzenie z podnośnikiem nadaje się do praktycznego i higienicznego użytkowania, a łatwe przeniesienie uchwytów bocznych siedziska sprawia, że manewrowanie i obsługa są łatwe i bezpieczne. Prosta obsługa pozwala opiekunowi skupić się całkowicie na komforcie i bezpieczeństwie kąpiących.

Zasadnicze cechy produktu

Wanny wykonane w NOWEJ technologii z powłoką antybakteryjną BIOCOTE
Podnośnik wanny z opatentowanym siedziskiem wraz z podporą unoszącą nogi co ułatwia transfer do wanny bez konieczności interwencji opiekuna (dotyczy modelu 170 cm długości)
Wanna o długości 1700 mm oferuje maximum przestrzeni wypoczynkowej, zapewniając komfort dla kąpieli. Ultra kompaktowa wanna o długości 150cm idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Innowacyjny projekt niecki wanny pozwala zmniejszyć zużycie wody i tym samym zmniejszyć koszty energii.
Super długie siedzisko oraz jego szerokość zapewniają optymalny komfort kąpieli
Łatwe do czyszczenia siedzisko z ramą ze stali nierdzewnej i zintegrowanymi poręczami dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu kąpieli.
Siedzisko jest wyposażone w regulowany pas biodrowy.
Poręcze siedziska mogą być podnoszone lub opuszczane podczas przenoszenia.
Sterowanie pilotem przy zasilaniu z systemu bezpieczeństwa (akumulatora) w przypadku awarii zasilania sieciowego
Waga podnoszona do ciężaru 160 kg
Konfiguracja wanny w wersji lewej lub prawej dostosowuje się do każdego układu pomieszczenia.

*dotyczy niektórych modeli wanien.