You are currently viewing Zalety suszarek do rąk

Zalety suszarek do rąk

Niewielu wie, ale suszarki, które najczęściej spotykamy w łazienkach. Szczególnie w miejscach publicznych. Nie są instalowane po to, aby utrudnić nam życie. Ich głównym zadaniem jest jego ułatwienie. W jaki sposób? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Elektryczne suszarki do rąk, montowane w łazienkach zapewniają użytkownikom szybkie oraz niezwykle ekonomiczne suszenie. Dziś, najnowsze urządzenia wyposażane są w najnowocześniejsze systemy elektroniczne. Umożliwia to nie tylko oszczędność energii, ale i cichą pracę. Nie bez znaczenia jest również wydajność. W przypadku starych urządzeń suszenie trwało nawet kilka minut. Dziś dłonie wysuszymy zaledwie w kilka sekund.

wrażliwych czujników ruchu urządzenia uruchamiają się zaraz po zbliżeniu rąk. Podobnie jest z wyłączeniem. Nie spotyka się już urządzeń, które działają jeszcze kilkanaście sekund po zakończeniu suszenia. Dziś urządzenia wyłączają się w ciągu ułamka sekundy. Gwarantuje to minimalne zużycie energii. Wszystko za sprawą tego, że pobierana jest jedynie energia niezbędna do wysuszenia rąk.

Ciekawym rozwiązaniem są suszarki, które umożliwiają aplikację wkładu zapachowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas każdorazowego zastosowania urządzenia do powietrza uwalniany jest świeży zapach. Niweluje to typowe dla publicznych łazienek nieprzyjemne zapachy, które niekiedy możemy spotkać.

W przypadku miejsc użytku publicznego elektryczne suszarki to świetne rozwiązanie. Dlaczego? Przede wszystkim pozwalają, na osiągniecie znacznych oszczędności. W jaki sposób? Przede wszystkim nie ma konieczności ciągłego zakupu oraz uzupełniania ręczników jednorazowych. Ponadto, elementy takie szybko się kończą, a czasem stają się również przedmiotem kradzieży.

Wśród najnowszych modeli suszarek odnaleźć można takie, które technologicznie wyprzedzają swoją epokę. Dobrym tego przykładem są suszarki wyposażone w wyświetlacze. Świetne rozwiązanie do kilka lub teatru. Obraz jest w tym wypadku odtwarzany ze zwyczajnej karty pamięci. Warto wspomnieć, że urządzenie może działać w dwóch trybach – ciągłym i przerywanym. W drugim przypadku materiał emitowany jest jedynie w czasie, kiedy ktoś suszy ręce. Arcyciekawe rozwiązanie! Idealnie nada się do reklamowania produktów, filmów lub nowych spektakli w miejscach publicznych.
Co ważniejsze, suszarki elektryczne zajmują znacznie mniej miejsca, aniżeli alternatywne sposoby suszenia rąk. Jednak chyba najważniejszą kwestią jest to, że urządzenia są w pełni higieniczne. Dłonie suszy ciepłe powietrze, dlatego nie dotykamy niczego innego własnych rąk. Dodatkowo, jeśli łazienka ma spełniać wymagania higieniczności, drzwi powinny otwierać się automatycznie lub poprzez lekkie pchnięcie. A wszystko bez użycia klamki. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, jeśli z łazienki korzysta osoba o ograniczonych możliwościach ruchowych. Szczególnie że dziś w każdym miejscu publicznym powinny znajdować się toalety dla niepełnosprawnych.

Powodów do inwestycji w suszarki elektryczne jest wiele. Jednak najlepiej poradzić się specjalistów. Dlatego też zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiamy, Akcjum.pl